Rewitalizacja lakieru

Strona główna » Usługi » Rewitalizacja lakieru

Renowacja lakieru – druga młodość Twojej karoserii

Karoseria jest jak wizytówka naszego samochodu. To pierwsze, co rzuca się w oczy. Poruszanie się zadbanym i dobrze wyglądającym autem poprawia samopoczucie każdemu kierowcy i dobrze świadczy o jego właścicielu. Utrzymanie karoserii w nienagannej kondycji nie jest jednak wbrew pozorom łatwym zadaniem. Każdego dnia bowiem na lakier Twojego auta czyhają szkodliwe czynniki zewnętrzne. Na szczęście warsztat Tap Detailing oferuje szereg usług z zakresu auto detailingu, które znacznie ułatwią Ci utrzymanie lakieru w dobrym stanie. Jeśli zauważyłeś na powierzchni karoserii drobne uszkodzenia lub widzisz, że lakier wypłowiał i kolor stracił dawną głębię, rewitalizacja lakieru przywróci Twojemu autu dawną świetność. Specjaliści Tap Detailing wiedzą, na czym polega profesjonalne usuwanie rys z lakieru i skuteczna renowacja karoserii Twojego samochodu.

Przed rewitalizacją lakieru

Korekta lakieru
Korekta lakieru

Po rewitalizacji lakieru

Korekta lakieru – przeciwdziałanie widocznym defektom

Na lakier samochodowy codziennie czyha wiele niebezpieczeństw: promienie słoneczne, ptasie odchody, owady, sól drogowa, otarcia czy zarysowania to tylko niektóre z nich. Nawet mycie samochodu może owocować uszkodzeniem lakieru, jeżeli jest przeprowadzone nieostrożnie lub z użyciem złej jakości produktów. Widoczne na powierzchni lakieru defekty negatywnie wpływają na estetykę pojazdu i mogą prowadzić do korozji. Z biegiem czasu lakier traci również blask, a kolor płowieje. Wszystko to sprawia, że nasz samochód wygląda coraz gorzej, a jego wartość rynkowa znacznie spada. Renowacja lakieru przywróci Twojemu samochodowi fabryczny połysk i zniweluje widoczne uszkodzenia karoserii oraz ślady eksploatacji.

Przed rewitalizacją lakieru

Korekta lakieru
Powłoki ochronne

Po rewitalizacji lakieru

Na czym polega proces renowacji lakieru?

Proces rozpoczyna się od dokładnego umycia samochodu. Usuwamy głębokie zanieczyszczenia, takie jak smołę, pył drogowy, owady czy soki z drzew. Następnie, gdy powierzchnia lakieru jest już oczyszczona, rozpoczynamy oględziny stanu karoserii. Kluczowe znaczenie ma ustalenie grubości lakieru, bo determinuje ona intensywność polerowania samochodu oraz ilość lakieru, którą możemy usunąć. W kolejnym etapie przechodzimy do korekty lakieru, w ramach której niwelujemy defekty karoserii takie jak odpryski, rysy, zmatowienia, wżery i wady lakiernicze. W efekcie zabiegu lakier odzyskuje dawny połysk, a kolor fabryczną głębię. Podczas polerowania samochodu, używamy najlepszych past polerskich, akcesoriów i osprzętu. Wszystkie te czynniki składają się na idealny I trwały efekt końcowy.

Renowacja lakieru – Warszawa i okolice

Zespół Tap Detailng to eksperci i pasjonaci auto detailingu, którzy do każdego samochodu podchodzą z największą dbałością. W naszym warsztacie używamy tylko najwyższej jakości produktów. Kwalifikacje naszego zespołu w połączeniu z najlepszymi kosmetykami samochodowymi i akcesoriami to kombo, które gwarantuje sukces. Efekty naszej renowacji lakieru są spektakularne i trwałe. Twoje auto odzyska dawny blask i fabryczną świeżość lakieru. Prowadząc samochód będziesz czuć dumę, a jeśli planujesz sprzedaż auta, korekta lakieru z pewnością zwiększy jego wartość rynkową.

Nie czekaj! Umów się na wizytę już dziś!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli sprzedać auto, zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową usługą przygotowania samochodu do sprzedaży.

Jeśli interesuje Cię trwałe zabezpieczenie powierzchni Twojego auta, zapraszamy do zapoznania się z opisem oferowanych przez nas powłok ochronnych.

Sprawdź nasze pozostałe usługi