Przygotowanie do sprzedaży

Strona główna » Usługi » Przygotowanie do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedaży Warszawa i okolice

Pierwsze wrażenie jest kluczowe nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w sprzedaży. To ono decyduje nie tylko o kwocie, ale przede wszystkim o tym, czy w ogóle dojdzie do zawarcia transakcji. Dlatego w Tap Detailing przygotowaliśmy zestaw usług dedykowany przygotowaniu samochodu do sprzedaży oraz do zwrotu auta po wynajmie. Naprawimy wszystkie niedoskonałości, które mogą zniechęcać potencjalnych nabywców do zakupu Twojego samochodu lub znacznie obniżyć jego wartość rynkową! Wiemy i chętnie doradzimy Ci, jak sprzedać samochód szybko i korzystnie.

Przygotowanie do sprzedaży

Na czym polega przygotowanie samochodu do sprzedaży?

Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku sprzedaży i doskonale wiemy, jak sprzedać samochód. Chętnie doradzimy Ci, jakie usługi wykonać, aby dokonać opłacalnej inwestycji i z jednej strony maksymalnie zwiększyć wartość rynkową i atrakcyjność pojazdu, a z drugiej strony nie wydać niepotrzebnie pieniędzy na usługi, które nie sprawią większej różnicy w procesie sprzedaży auta.Zaniedbany samochód nie tylko zniechęca potencjalnego nabywcę ze względów czysto estetycznych, lecz również buduje niekorzystny wizerunek sprzedawcy i tego, jak dbał o swój samochód. Czysty i zadbany pojazd buduje wrażenie auta regularnie serwisowanego i w dobrej kondycji.

W zakres usługi przygotowania samochodu do sprzedaży wchodzą:

  • korekta lakieru;
  • usuwanie szkód powstałych przy eksploatacji;
  • czyszczenie wnętrza i karoserii samochodu;
  • wykonanie profesjonalnych zdjęć auta.

Korekta lakieru

Widoczne rysy i inne uszkodzenia lakieru skutecznie odstraszają potencjalnych klientów i sugerują, że auto ma długą historię szkód.  Korekta lakieru zwiększa szansę na korzystną sprzedaż samochodu. W zależności od stanu Twojej karoserii dobierzemy pakiet usług tak, aby zlikwidować uszkodzenia, które obniżają wartość rynkową i szanse na sprzedaż Twojego auta. Jesteśmy w stanie zlikwidować nie tylko zarysowania, ale również wgniecenia i inne szkody.

Przygotowanie do sprzedaży

Detailingowe mycie samochodu

Czystość samochodu to kwestia kluczowa. Kupowanie brudnego auta to jak kupowanie kota w worku. Każdy potencjalny klient zdaje sobie sprawę, że pod warstwą zanieczyszczeń mogą kryć się uszkodzenia lakieru. Ponadto niemożliwa jest rzetelna ocena kondycji karoserii i niewidoczny jest kolor auta. Dokładne wyczyszczenie samochodu to absolutne minimum podczas przygotowania samochodu do sprzedaży. Auto powinno być zadbane nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Widoczne zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy nie zachęcą klienta do zawarcia transakcji. Za to zadbane i estetyczne wnętrze zbuduje pozytywne wrażenie samochodu oraz jego właściciela. W Tap Detaling zespół specjalistów przeprowadzi profesjonalne detailingowe mycie samochodu, dzięki któremu Twoje auto będzie prezentowało się perfekcyjnie na zdjęciach i podczas prezentacji dla potencjalnych nabywców.

Profesjonalne zdjęcia samochodu do sprzedaży

Zdjęcia to podstawa sprzedaży, zwłaszcza w dzisiejszym świecie. Większość sprzedawców publikuje ogłoszenia w internecie i ich jakość może znacznie wpłynąć na zainteresowanie pojazdem. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia, zamiast zamieszczać fotografie wykonane telefonem bez odpowiedniego oświetlenia, a co najważniejsze bez doświadczenia w fotografii produktowej. W Tap Detailing oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć, które skutecznie zwiększą zainteresowanie Twoim samochodem. Ważne jest, żeby zaprezentować wszystkie walory pojazdu, a jednocześnie jego rzeczywisty obraz, wiernie oddający stan pojazdu, kolor i inne właściwości.

Przygotowanie do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do oddania po wynajmie długoterminowym

Usługi, które oferujemy dla klientów planujących sprzedaż samochodu, mają również zastosowanie przy zwrocie pojazdu po długoterminowym wynajmie. Firmy wynajmujące często mogą obciążyć klientów za zwrócenie brudnego samochodu czy drobne uszkodzenia kwotami znacznie przewyższającymi ich naprawę. Jeżeli wynajęty samochód nabył uszkodzenia podczas wynajmu, zwróć się do nas. Możesz w ten sposób oszczędzić sobie stresu, a przede wszystkim zachować więcej pieniędzy w kieszeni.

Umów się na wizytę!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Sprawdź nasze pozostałe usługi