Pranie tapicerki materiałowej

Strona główna » Usługi » Pranie tapicerki materiałowej

Pranie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej to usługa detailingowa, z której powinieneś skorzystać, jeśli zależy Ci na zdrowym i estetycznym wnętrzu Twojego auta. Samochód to miejsce, w którym spędzamy coraz więcej czasu, zwłaszcza gdy poruszamy się po zakorkowanej Warszawie lub jeździmy w długie trasy. To dla wielu drugi dom, a jednocześnie wizytówka. Włókna tapicerki są siedliskiem szkodliwych substancji, m.in. drobnoustrojów, wirusów i roztoczy. Dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie wnętrza samochodu. Gdy stawką jest nasze zdrowie i samopoczucie, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Tap Detailing oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej dla kierowców z Warszawy i okolic. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu i materiałów, a nasz zespół to eksperci i pasjonaci auto detailingu z wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą. To połączenie gwarantuje naszym klientom jakość usług na najwyższym poziomie.

Przed praniem

Po praniu

Ekstrakcyjna metoda czyszczenia tapicerki

Dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej prania tapicerki samochodowej, odzyskujemy pełną świeżość foteli, podłogi czy podsufitki. Do czyszczenia używamy sprawdzonych produktów, które nie odbarwiają tapicerki, a jednocześnie usuwają nawet najtrudniejsze plamy. Ekstrakcyjne pranie tapicerki samochodowej odbywa się za pomocą profesjonalnego odkurzacza piorącego i specjalistycznych środków. To metoda, która gwarantuje wyjątkowo wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, plam i zacieków. Czyszczenie tapicerki samochodowej nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także poprawia elastyczność tkaniny. Dzięki regularnej pielęgnacji jest ona bardziej odporna na przetarcia i innego rodzaju uszkodzenia.

Pielęgnacja I ochrona tapicerki samochodowej – impregnacja i ozonowanie

W celu maksymalnej ochrony materiału oferujemy również usługę impregnacji tapicerki. Na skutek impregnacji na powierzchni materiału tworzy się powłoka hydrofobiczna, dzięki której płyny oraz zabrudzenia nie wnikają w głąb tkaniny. Szczególnie polecamy tę usługę właścicielom samochodów typu cabrio oraz aut z rozkładanym dachem. Kolejnym krokiem w drodze do maksymalnej czystości jest ozonowanie. Ozonowanie samochodu odkaża wnętrze z mikrobów, reaktywnych chemikaliów oraz innych substancji takich jak alergeny, pleśń, grzyby, szkodliwe mikroby, bakterie oraz wirusy. Jednocześnie niweluje nieprzyjemne zapachy i przywraca autu świeżość. Ozonowanie nie pozostawia sterylnego, szpitalnego zapachu. Jest również w pełni bezpieczne dla tkanin.

Nie czekaj! Zadbaj o wnętrze samochodu I własne zdrowie!

Sprawdź nasze pozostałe usługi