O nas

TAP Detailing – Zapraszamy

Stworzyliśmy miejsce z myślą o kompleksowej i profesjonalnej pielęgnacji aut. Doświadczenie zespołu, pasja i zamiłowanie do motoryzacji pozwoliły nam otworzyć to wyjątkowe miejsce. Nasi klienci chętnie przychodzą zobaczyć efekty i tajniki naszej pracy a dla nas jest niezwykłą satysfakcją widzieć ich radość na twarzy przy odbiorze swojego samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszego świata TAP Detailing.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zastosowanie najnowszych technologii ochrony i renowacji oraz spektakularne metamorfozy to nasza specjalność.


Niejednokrotnie słyszeliśmy od klientów, że ich używane auto po naszej interwencji wygląda lepiej niż przy zakupie. Jest to dla nas największy komplement, ale nie wierzcie nam na słowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Zdjęcia „przed” i „po” mówią same za siebie!

Używamy jedynie najwyższej jakości, sprawdzonych kosmetyków samochodowych oraz najlepszych narzędzi. Nasz zespół dysponuje wiedzą i doświadczeniem oraz nieprzerwanie śledzi nowości w świecie auto detailingu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły
Używamy sprawdzonych kosmetyków
Korzystamy z renomowanych narzędzi
Usługi wykonujemy terminowo i na czas
Kompleksowo zadbamy o Twój samochód
Nieustannie doskonalimy nasze usługi

Warsztat Tap Detailing mieści się w Nowej Iwicznej, w pobliżu południowych dzielnic Warszawy – Ursynowa i Wilanowa, niedaleko miejscowości takich jak Piaseczno, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Zgorzała i Nowa Wola. Dla wygody naszych klientów oferujemy usługę „door to door”, w ramach której odbierzemy Twój samochód z podanej lokalizacji i zwrócimy go po zakończeniu serwisu.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie oferujemy kawę i miłe towarzystwo. Nasz salon to miejsce spotkań fanów auto detailingu. Możesz obserwować, jak przebiegają prace nad Twoim samochodem, oddać się pogawędkom o motoryzacji oraz dowiedzieć się o technikach i nowościach z zakresu kosmetyki samochodowej od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Nie czekaj i sprawdź, jak możemy pomóc!

Odwiedź nas w social mediach